GAZETECİLER, BELEDİYE BAŞKANI GENÇ’İ ZİYARET ETTİ

Bafra Orta Karadeniz Gazeteciler Derneği Başkanı Bilal Mürtezaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Canik Belediye Başkanı Osman Genç’i makamında ziyaret etti.

GAZETECİLER, BELEDİYE BAŞKANI GENÇ’İ ZİYARET ETTİ
banner195

     Karşılıklı sohbet havasında gerçekleşen nezaket ziyaretinde Bafra Orta Karadeniz Gazeteciler Derneği Başkanı ve Altınova Gazetesi İmtiyaz Sahibi Bilal Mürtezaoğlu,"Canik'te çok güzel Belediye çalışmaları yapıldı. Caniği görenler, bu hizmetleri takdirle karşılıyorlar. Bu dönemde de size Canik için hayırlı ve olumlu çalışmalar diliyoruz" dedi.

    Canik Belediye Başkanı Osman Genç ise,"Bafra'dan zahmet ederek bizlere nezaket ziyaretinde bulunduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Geçmişten gelen tecrübelerimizin ışığında önümüzdeki dönemde de, çok daha verimli başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Allah nasip ederse, yaptığımız hizmetlerimize yeni hizmetler katarak bu ilçeyi bölgemizin gözdesi durumuna getireceğiz"diye konuştu. 

                    ZİYARETTE KARŞILIKLI HEDİYELEŞME YAPILDI 

      Bafra Orta Karadeniz Gazeteciler Derneği Başkanı Bilal Mürtezaoğlu da gösterdiği yakın ilgi ve konukseverlikten dolayı Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e teşekkür etti.  

       Ziyaretten ardından Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Bafra Orta Karadeniz Gazeteciler Derneği Başkanı Bilal Mürtezaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 

       Bafra Orta Karadeniz Gazeteciler Derneği Başkanı Bilal Mürtezaoğlu'na nezaket ziyareti esnasında yönetim kurulu üyeleri Vural Yeşilyurt, Nihat Kale, Namık Azgın ve Hasan Davran'da eşlik etti. 

                            NAMIK AZGIN   

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174