MUHTEŞEM NİKÂH VE DÜĞÜN TÖRENİ

Ankara Atılım Üniversitesi Hukuk Bölümü öğrencisi Mücahit Yılmaz ile Amerika Newport Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun Merve Köse'ye Göl Restorant'ta düzenlenen muhteşem nikah töreni ile mutluluğa yelken açtı.

MUHTEŞEM NİKÂH VE DÜĞÜN TÖRENİ

     Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası(ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yılmaz  ev hanımı Hanife Yılmaz çiftinin Ankara Atılım Üniversitesi Hukuk Bölümü öğrencisi oğulları Mücahit Yılmaz ve İstanbul'da müteahhit İbrahim Köse ev hanımı Fahriye Köse çiftinin Amerika Newport Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun kızları Merve Köse düzenlenen muhteşem nikah töreniyle dünya evine girdi.

                                  VALİ İBRAHİM ŞAHİN NİKÂH ŞAHİDİ
     Nikahlarını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kıyarken şahitliklerini ise Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Vali İbrahim Şahin, Çarşamba Kaymakamı Caner Yıldız, Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi Salih Zeki Murzioğlu, Ak Parti Samsun eski Milletvekillerinden Mustafa Demir, Musa Uzunkaya, Fatih Öztürk ile Ak Parti Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan yaptı.
                               BAŞKAN YILMAZ ÇİFTE MUTLULUK DİLEDİ
      Hayırlı bir vesile ile herkesi mutlu günlerine ortak ettikleri için genç çifte teşekkür eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Bu iki güzel ailenin çocuklarının nikahını kıymaktan dolayı çok mutluyum. Her iki aileye de akrabalıkları hayırlı olsun diliyorum. İnşallah genç çiftimiz bir ömür mutlu ve huzurlu yuvalarında vatana ve millete hayırlı evlatlar yetiştireceklerdir eni çiftin evlilik cüzdanını sayın Valimiz İbrahim Şahin beyefendiye veriyorum" diye konuştu.

      Vali Şahin ise evlilik cüzdanını yeni çifte verdi. Ve ardından tören semazen gösterileriyle devam  etti  
                          NİKAH VE DÜĞÜN MERASİMİNE BÜYÜK KATILIM
       Göl Restorant'ta düzenlenen nikah ve düğün törenine;  AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Kamuran Özden, Salıpazarı Kaymakamı İskender Çolak, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül,Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Özgür Bozkurt, Yalova'ya hakim olarak tayini çıkan Çarşamba Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Kemal Subaşı, Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Çakır, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Meclis Başkanı Muharrem Durmuşoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Samsun Bölge Müdürü İbrahim Güven, 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Köksal Kır ve çok sayıda davetliler katıldı
        Köksal ÖNER

  
 

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2015, 18:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174