TRAFO VE ELEKTRİK DİREKLERİ DEĞİŞTİ

Bafra ilçesi Gaziosmanpaşa Mahallesinde, 50 adet elektrik direği ile tesisatı yenilendi ve elektrik trafosu eklendi.

TRAFO VE ELEKTRİK DİREKLERİ DEĞİŞTİ
banner195

       Bafra Gaziosmanpaşa Mahallesi'nin yeni muhtarı Ömer Kaplan, artan düşük voltaj şikayetleri sonrası YEDAŞ Bafra Müdürlüğüne başvurarak, trafo eklenmesini ve direklerin yenilenmesini talep etti.

                                                            DÜŞÜK VOLTAJ SORUNU SONA ERDİ
       Yapılan başvuru sonrası Bafra Gaziosmanpaşa Mahallesinin Hendekli Sokak, Hendekli 1. Sokak, Hendekli 2.Sokak, Hendekli 3.Sokak, Hendekli 4.Sokak, İstasyon Sokak, İstasyon 1. sokak ve Nilüfer Sokakta bulunan  eski ve yıllar içinde yıpranıp kullanılamaz hale gelen elektrik direkleri değiştirilip, yerlerine beton direk ve yeni elektrik telleri ile sokak lambaları takıldı.

                  GAZİOSMANPAŞA MAHALLESİNDE ELEKTRİK DİREKLERİ VE YENİ TRAFO YAPILDI 
        Voltaj düşüklüğü sorunu nedeni ile tek trafoya sahip olan mahalleye 2. trafo eklendi.
    Bafra Gaziosmanpaşa Mahalle Muhtarı Ömer Kaplan, "Yıllardır mahalle sakinleri ile birlikte voltaj düşüklüğü sorunu yaşıyorduk. Mahalle muhtarı olarak Yedaş`a başvuruda bulundum ve sorunlarımızı dile getirdim. Sağ olsunlar aradan kısa bir süre sonda mahalleye gelerek 50 adet eski yıpranmış ve eğilmiş demir direkleri sökerek beton direk yaptılar. Elektrik telleri, sokak lambalarına kadar yeni taktılar ve voltaj düşüklüğünden dolayı yeni bir trafo yaptılar. Elektrikle ilgili sorunumuz kalmadı. Yedaş yetkililerine, Nurettin Türkoğlu'na ve Yasin Ceylan'a yapmış oldukları çalışma için teşekkür ederim" dedi.
                    NAMIK AZGIN 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174