‘Ülkem Üzerine Doğan Güneş Büyük Deha’ adlı oyun Bafra’da Sahnelendi

Yusuf Kutluca'nın yazdığı ve yönettiği "Ülkem Üzerine Doğan Güneş Büyük Deha" adlı oyun Bafra’da sahnelendi.

‘Ülkem Üzerine Doğan Güneş Büyük Deha’ adlı oyun Bafra’da Sahnelendi
banner195

       İstanbul Film Medya Tiyatro Grubu'nun sahnelediği, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını anlatan oyun Bafra Belediyesi Kültür Sanat Merkezinde seyirci ile buluştu.

      Recep Tayyip Erdoğan’ın bir dava ve milletin adamı olduğunu belirten  AK Parti Bafra ilçe Başkanı Tuncay Yurduseven yaptığı konuşmada,” İnandığı yoldan dönmez, milletin ve memleketi için sabır ve kararlılıkla yürür. O milletin aydınlık geleceğinin en tatlı sabırcısı olup, en coşkun ırmağı ve sözcüsüdür. Vicdanının sesi ile konuşup, kimsesizlerin kimsesizi olur. Her zaman dava adamı olmuştur” dedi.

      İlgiyle izlenen oyunda, eski Başbakanlardan Adnan Menderes’in idamı, ekonomide beklentiler, ekonominin dirilişi, Filistin, Recep Tayyip Erdoğan’ın şiirden tutuklanması ve Recep Tayyip Erdoğan konusu sahnelendi.

      Oyunu, Bafra Kaymakamı Halis Arslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Ahmet Demircan, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, AK Parti Bafra ilçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Bafra Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, Bafra ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Bafra İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aytaç Akın, Bafra Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Kurt, Bafra Gıda Tarım Hayvancılık ilçe Müdürü Ahmet Dursun, Bafra ilçe Müftüsü İsmail Çiçek,  Bafra Nüfus Müdürü Mehmet Ali Temiz, Eğitim-Bir-Sen Bafra İlçe Başkanı Hamdi Yıldız,Bafra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hasan İrer, Türkiye Sakatlar Derneği Bafra Şubesi Başkanı Murat Ceylan, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bafra ilçe Temsilciliği Başkanı Rahmi Şahin, AK Parti Bafra Gençlik Kolları Başkanı Adnan Günal, AK Parti Bafra ilçe Kadın Kolları Başkanı Nurten Öztürk, AK Parti Samsun Milletvekili aday adayları, mesleki oda temsilcileri, okul müdürleri, sendika temsilcileri ve vatandaşlar izledi. 

         Yusuf Kutluca ve oyuncular tarafından AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu’na plaket takdim etti.

        NAMIK AZGIN 

 

 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2015, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174