VERGİDE YUMBUL DÖNEMİ

22 Temmuz kararnamesi ile yeni görevlerine atanan maliyeciler, yapılan devir teslim töreni ile görevlerine başlıyor. 15 Yıldır, Samsun Vergi Dairesi başkanlığı görevini vekaleten sürdüren Nazmi Erol, yapılan devir teslim töreni ile yerini 21 yıl Trabzon'da görev yapan Zeki Yumbul'a teslim etti.

 VERGİDE YUMBUL DÖNEMİ
banner195

                                             "ASLOLAN HİZMET"
      Samsun Vergi Dairesi'nin, 560 çalışanı ve 63 bin mükellefi ile Samsun ve Türk ekonomisine büyük katkı sağladığını dile getiren Nazmi Erol, 15 yıllık meslek hayatında halka hizmetin Hak'ka hizmet desturu ile çalışmaları sürdürdüklerini kaydetti.

     Erol,"Makam ve mevkiler gelip geçici yerler. Belli bir seviyede aldığımız hizmet çıtasını daha yukarılara taşımaya çalıştık. Hizmet bayrağını göreve tevdi edilen Zeki Yumbul arkadaşımıza devrediyorum. Zeki beyde bayrağı en üst seviyelere taşıyacağından kuşkum yok. Görevinde başarılar diliyorum" dedi. 
                          "MALİYE ÇALIŞANI OLARAK GURUR DUYUYORUM"
     "Maliye çalışanı olarak her zaman gurur duyduğum Samsun'da hizmetlerimize devam edeceğim" diyen 21 yıllık maliyeci çiceği burnunda Samsun Vergi Dairesi Başkanı Zeki Yumbul, Samsun'u yakinen tanıdığını, ekip olarak hizmetlerine yenileri ekleyerek devam edeceğini söyledi. 
                                                    PLAKET VERDİ 
    Samsun eski Vergi Dairesi Başkanı Şuayip Sevgi'nin de katıldığı devir teslim töreninde, Zeki Yumbul, meslektaşı Nazmi Erol'a plaket takdim etti.

   15 Yıldır, Samsun Vergi Dairesi Başkanlığını yürüten Nazmi Erol, 22 Temmuz Resmi gazetede yayınlanan kararname ile Hatay Vergi dairesine başkanlığına asaleten atandı.

                                                   KÖKSAL ÖNER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174