AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı’ndan Daire Amirlerine Ziyaret

AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve yönetimi, Bafra İlçesinde göreve yeni başlayan ve atanan müdürleri makamlarında ziyaret ederek, ‘Hayırlı olsun’ temennilerinde bulundu.

AK Parti Bafra İlçe Başkanlığı’ndan Daire Amirlerine Ziyaret

İlk olarak Bafra Garnizon ve Jandarma Bölük komutanı olarak Jandarma Yüzbaşı İlhan Güngör'ü ve ardından Bafra İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, Bafra 75. Yıl Huzur evi Müdürü Mustafa Erdoğan, Bafra İŞ-KUR Şube Müdürü Zafer Yüksel ve Çalık Yedaş Bafra ilçe işletme Müdürü Yasin Ceylan'a da, ‘Hayırlı olsun' ziyaretlerinde bulundular.

      Ziyaret hoş bir sohbet havasında geçerken, ziyaretlerde konuşan AK Parti Bafra İlçe Başkanı Tuncay Yurduseven, "Bafra İlçesinde yeni göreve başlayan Komutanımızı, Emniyet Müdürümüzü ve diğer daire müdürlerini makamlarında ziyaret ettik. Ben Bafra'da göreve başlayan daire amirlerine görevlerinde başarılar diler, hayırlı olmasını dilerim" dedi.

    Daire amirleri ise, AK Parti Bafra ilçe Başkanı Tuncay Yurduseven ve yönetiminin yaptıkları ziyaretlerden oldukça memnun olduklarını dile getirdiler.

                                                                                                                                       NAMIK AZGIN                                                                                            

banner152
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174