Samsun'da CHP Fırtınası

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Samsun'da adeta rüzgâr estiriyor.

Samsun'da CHP Fırtınası

    19 Ekim günü CHP Genel Başkan'ı Kemal Kılıçdaroğlu'nu  coşkulu bir kalabalıkla karşılayan Samsun halkı bugün ise aynı coşku ve ilgiyle Uğur Dündar'la buluştu.
    Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili Adayı Şaban Sevinç'in misafiri olarak Samsun'a gelen Dündar'a halkın ilgisi yoğun oldu.
    Sevinç'i esnaf ve köy ziyaretlerinde yalnız bırakmayan Dündar, "Samsun halkını değişime istekli ve kararlı görmek beni çok mutlu etti. 1 Kasım seçimlerinde istenen sonuca ulaşılacağına inanıyorum” dedi.
 -  Sevinç Belgelerle Konuştu-
    Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Adayı Şaban Sevinç, Dündar ile birlikte köy ziyaretlerini de gerçekleştirdi.


    Çetinkaya Mahallesinde (Çetinkaya Beldesi) konuşan Sevinç,  AKP Milletvekili Adayı Orhan Kırcalı'nın bir köy sakinine gönderdiği icra belgesini göstererek, " Köylü kardeşim Kızılırmak'tan tarlasını suladığı için para ödemek zorunda kalıyor. Ödeyemeyince icra gönderiliyor. Peki, bu icrayı gönderen kim? AKP milletvekili adayı Orhan Kırcalı. Öte yandan hazinenin kaynakları o köylü kardeşimizin geçen seçimde oy verip milletvekili yaptığı AKP milletvekili Çiğdem Karaaslan'a 89 ihale olarak aktarılıyor. Karşımızda böyle bir tablo var. Bunların dikkate alınması gerekiyor" diye konuştu.


      NAMIK AZGIN
  

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2015, 08:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174