1930 Bafraspor Tesislerinde Tadilat Çalışmaları

Bafra Düzköylüler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Alışkan; “Yüce Türk Milleti İradesine karşı 15 Temmuz gecesi düzenlenen, demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçecek bu darbe girişimini, şiddet ve nefretle kınıyoruz” dedi.

1930 Bafraspor Tesislerinde Tadilat Çalışmaları
banner195

 1930 Bafraspor As Başkanı Ramazan Güngör tesislerde yapılan çalışalar hakkında bilgi verdi.

 

As Başkan Ramazan Güngör yaptığı açıklamada; “Öncelikle 1930 Bafra spor Tesisleri İçinde bulunan 1930 Bafra spor Kulüp Binası, Sporcularımızın kalacağı Hizmet Binasını düzenlemeye başladık.

 

İlk olarak 1930 Bafra spor Kulüp Binasının içini badana, boya ve tamirat işlerini tamamladık.

Daha sonra Sporcularımızın kalacağı ve 3 kattan oluşan Hizmet Binasının içinde bulunan toplam 26 Odanın badana, boya ve tamirat İşlerini bitirdik” şeklinde konuştu.

 

Güngör; “Şimdi ise iki hizmet binamızın dış cephelerin de badana, boya ve tamirat işlerine geçtik. İnşallah Şehrimizin Tarihi başarılarla dolu olan 1930 Bafra spor'umuz Yönetimiz deki değerli arkadaşlarımızın çalışmalarıyla laik olduğu yere getireceğiz. Bu çalışmalar çevre düzenlemesiyle sona erecek.1930 Bafraspor Spor Tesisleri Harabe olan görüntüsünden kurtulmuş olacak.

 

Bu sene amacımız inşallah Samsun Süper Amatör Liginde Şampiyon olarak Bal Ligine çıkmak, bunu da başaracak güçteyiz. Bu sene Alt Yapısıyla ve oluşturmuş olduğumuz iyi kadro ile spor sever Bafra'lılara spor dalında güzel şeyler yaşatacağız. Büyüklerimiz ve spor sever Bafra'lıların desteklerini her zaman bekliyoruz” ifadelerini kullandı.


Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2016, 15:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174