BAFRA BELEDİYESİ BAYRAK DAĞITTI

Bafra ilçesinde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla, Bafra Belediyesi Bayrak dağıttı.

BAFRA BELEDİYESİ BAYRAK DAĞITTI

   Cumhuriyetimizin 92. yıl kutlamalarının öncesinde Bafra Belediyesi’nin esnaflara bayrak dağıtması vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.
   Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin milletimizin Cumhuriyet Bayramını da kutlayarak konu hakkında yaptığı açıklamada şunları kaydetti:


   “Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan Milli Mücadele ile tarihte eşine çok az rastlanır bir başarı gerçekleşmiştir. Büyük önder Atatürk, yaşanılan tüm zorluk ve sıkıntılara karşın inanç ve kararlılık örneği olarak kazanılan bu zaferle birlikte, milletimize kayıtsız şartsız egemenliğini sağlayan Cumhuriyet rejimini de bizlere armağan etmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle; başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını, eşsiz fedakârlıkla milletimizin gönlünde taht kuran ve ölümsüzleşen bütün şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla bir kez daha anıyorum. Esnaflarımız işyerlerinde, insanlarımız evlerinde bayrağımızı zaten asıyor. Biz de Bafra Belediyesi olarak Cumhuriyetimizin 92. Yılı anasına bayrağımızı dağıttık, katkı yaptık. Gücünü milletimizin ortak iradesinden alan Cumhuriyet Bayramımızı şimdiden kutluyorum.”


      NAMIK AZGIN  

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2015, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174