Bafra Kaymakamından Köy TV Program Yapımcısına Şalvar

Yaklaşık bir yıl önce Adana Vali yardımcılığından Samsun Bafra İlçe Kaymakamlığına atanan Halis Arslan ayağının tozuyla Vural Yeşilyurt'un hazırlayıp sunduğu, Verimli Topraklarımız programına konuk oldu.

Bafra Kaymakamından  Köy TV Program Yapımcısına Şalvar

       Kaymakam Arslan, Köy TV’yi izlediğini sekiz köşe kasketiyle programını sunan Vural Yeşilyurt'u Türkiye'nin her köşesinde şapkalı amca olarak tanındığını söyledi.

       Bafra Kaymakamı Halis Arslan, "Gerek yurt içi gerek yurt dışında çektiği bir birinden ilgin tarım programlarıyla ülkemiz çiftçisine  bilgi transferi yapıyor. Sıcakkanlılığı ve doğal davranışlarıyla izleyicilerin gönlünde yer eden Vural Yeşilyurt'u kutluyorum. İlk geldiğim günlerde programına konuk olmuştum. Karşımda yumurta topuk basık ayakkabısı, başında sekiz köşe kasketi ile tam Anadolu insanı ancak Vural bey’de  tek eksikliğin şalvar olduğunu düşünerek   Adana'daki  dostlarımdan bir şalvar istedim. Çok kaliteli bir kumaştan yapılan Adana şalvarını gönderen Adana'da ki dostlarıma da teşekkür ediyorum.  Türk çiftçisinin gözü, kulağı ve sesi olan Köy TV program yapımcısı  Vural Yeşilyurt'a iyi günlerde giymek üzere hediye ediyorum" dedi.

         Vural Yeşilyurt Kaymakam Halil Arslan'a teşekkür ederek başladığı konuşmasında, Türkiye'nin tarım ve tarıma dayalı sanayi ile kalkınacağına dikkat çekti.

         Yeşilyurt, "1996 yılından bu güne yerel ve ulusal televizyon kanalarında tarım programı yaptım. Son dört yıldır da KÖY TV de program yapıyorum.  Dört yıldır KÖY TV'nin kapılarını ardına kadar açan  Kanal yönetimimize ve tüm teknik personele de teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu. 

NAMIK AZGIN 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2015, 09:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174