ÖZGÜR TOPKAYA, DOĞANCA BELDESİNİ GEZDİ

MHP Bafra Belediye Başkan adayı Özgür Topkaya, Bafra ilçesine bağlı Doğanca beldesini ziyaret etti. Başkan adayı Topkaya, Doğanca belde sakinleri ile tek tek tokalaştı ve belde halkının sorunlarını dinledi.

 ÖZGÜR TOPKAYA, DOĞANCA BELDESİNİ GEZDİ
banner195

      Seçim gezileri kapsamında belde ziyaretlerine devam eden MHP Bafra Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Özgür Topkaya, Doğanca Beldesinde sıkmadık el çalmadık kapı bırakmadı.

      Seçim gezileri kapsamında ziyaretlerine devam eden MHP Bafra Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Özgür Topkaya, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

        Doğanca Belde Belediye başkanı İsmail Mutlu'yu makamında ziyaret eden Özgür Topkaya, Doğanca beldesini gezdi.

     Doğanca Beldesini karış karış gezen Topkaya, sıkmadık el,çalmadık kapı bırakmadı. Hasat zamanı tarlada olan köylülerin tarlarına girerek, herkes ile sohbet ederek belde halkının dertlerini dinledi. Doğanca belde sakinleri  ise, Başkan Adayı Topkaya'nın ziyaretinden dolayı hoşnut olduklarını bildirdi.

     MHP Bafra Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi Özgür Topkaya, Doğanca Belde halkına yaptığı konuşmada, " Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Doğanca'ya girişinden buraya kadar büyüklerimin, kardeşlerimin gözündeki ışıltıları gördüm. Bu beni çok duygulandırdı. Sevgili Doğanca belde sakinleri, biz sizin içinizden biriyiz. Sizlerin ne zorluklar içinde yaşadığınızı görüyor ve biliyoruz. Göreve Geldiğimiz takdirde, biz kimseye biat etmeyeceğimizi söylüyoruz. İyiden, güzelden, doğrudan, insandan, haklıdan yana olanlardan korksunlar. Özgür düşünceye ‘evet' diyoruz. Farklılıkların güzelliğini ve zenginliğini savunuyoruz. ‘Doğanca Bizim' diyoruz. Memleketimizi, insanımızı seviyor, empati ve anlayışla kucaklayacağız.Dünyada alternatif turizmlerin hem güzergâhlar hem de farklı arayışlar olarak değişti 'Turizm anlayışı sadece deniz, kum ve güneşle sınırlı değildir. Doğanca özellikle doğa harikası bir yer çok önemli bir beldemizdir. Kuş cenneti ile beraber çok önemli Hayvancılık, balıkçılık ve tarımda büyük bir potansiyele sahip bir beldemizin çok yönlü Dünya ya Ses Getirmek Hedeflerimiz arasındadır. Bize inanın doğanca beldesi dünya kültür mirasına biz kazandıracağız" dedi.

                                                       NAMIK AZGIN  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174