BAFRA ENGELLİLER PLATFORMUNDAN ENGELLİ AİLEYE ZİYARET

Bafra Engelliler Platformu Engelli 3 Çocuğu Olan Aileyi Ziyaret Etti.

BAFRA ENGELLİLER PLATFORMUNDAN ENGELLİ AİLEYE ZİYARET
banner195

     Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Bafra Engelliler Platformunu oluşturan Türkiye Sakatlar Derneği Bafra Şubesi, İşitme Engelliler Derneği, Türkiye Omurilik Derneği Bafra Şubesi, Ortopedik Özürlüler Derneği Genel Merkezi, Bafra Zihinsel Yetersiz Çocuklar Yetiştirme ve Koruma Derneği ve Beyazay Bafra Şubesi başkanları dört çocuğundan 3'ü engelli olan Fucucu ailesinin evine konuk oldu.

                   BAŞKAN ŞAHİN, ENGELLİ AİLEYİ YERİNDE ZİYARET ETTİ

    Engelliler Haftası etkinlikleri çerçevesinde bir dizi ziyarette bulunan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Bafra Engelliler Platformunu oluşturan Türkiye Sakatlar Derneği Bafra Şubesi, İşitme Engelliler Derneği, Türkiye Omurilik Derneği Bafra Şubesi, Ortopedik Özürlüler Derneği Genel Merkezi, Bafra Zihinsel Yetersiz Çocuklar Yetiştirme ve Koruma Derneği ve Beyazay Bafra Şubesi başkanları Altınyaprak Mahallesi Çiçekli 4.Sokak No:67 Başak İnşaat Apartman Kat:2'de Fucucu ailesini yerinde ziyaret ettiler.

         3 ENGELLİ ÇOCUĞA BAKAN ENİSER FUCUCU, YILIN ANNESİ SEÇİLDİ

    Nezaket ziyaretinde karşılıklı fikir alışverişi yapıldı. Engelli çocukların annesi Eniser Fucucu ne kadar zor ve kutsal bir görevi başardığını dile getirerek, 3 engelli çocuğa bakmanın ne kadar zor ve bu çocukları hayata kazandırmanın ne kadar uğraş istediğini belirtti.

    Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Bafra Engelliler Platformunu daha sonra aile bireylerine hediyeler takdim ederek buradan ayrıldı.

    Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Bafra Engelliler Platformunu oluşturan Türkiye Sakatlar Derneği Bafra Şubesi, İşitme Engelliler Derneği, Türkiye Omurilik Derneği Bafra Şubesi, Ortopedik Özürlüler Derneği Genel Merkezi, Bafra Zihinsel Yetersiz Çocuklar Yetiştirme ve Koruma Derneği ve Beyazay Bafra Şubesi başkanları engelli ormanını gezdi. 

       NAMIK AZGIN  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174