PTT 175 YAŞINDA

Bafra Posta Telgraf Teşkilatının (PTT) Merkez Müdürlüğü PTT'nin 175'inci Kuruluş Yıldönümünü törenle kutladı.

PTT 175 YAŞINDA

    Bafra PTT Merkezi Müdürü Oskay Ünlü ve personeli  PTT'nin Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla, Bafra Kaymakamı Halis Arslan'ı makamında ziyaret ettiler.
    Bafra Cumhuriyet Meydanında bulunan Atatürk anıtına çelenk sunulması ve saygı duruşunun ardından Bafra PTT Merkezi Müdürü Oskay Ünlü tarafından basın açılaması yapıldı.


    Ünlü ,"Müdürlüğümüz, 175 yıldır hizmet veren ve köklü bir kuruluş olan Posta ve Telgraf Teşkilatı'nın Samsun ilinin en büyük ilçelerinden olan Bafra ilçesinde, halkımıza kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmak için, deneyimli ve güler yüzlü 53 personeli ile Adliye, Altınyaprak, Beşyol ve Çarşı PTT Şubelerimiz ve Merkezimiz olmak üzere toplam 5 işyeri ile Kolay Mahallesinde bulunan Acentesi ve tüm parasal Posta işlemlerinin yapılmakta olduğu 7/24 hizmet veren Pttmatik'leriyle daima çalışmaktadır. Şirketimiz, asrı aşan tecrübesi ile hizmet ve çeşitliliğini her geçen gün artırmaktadır. Kuruluş olarak teknolojideki değişimleri takip ederek müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktayız. Türkiye'de Banka, posta, lojistik ve aynı zamanda Pttcell Markası ile GSM operatörleri alanlarında hizmet veren tek kurum olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bafra ilçemizde,tüm bu alanlarda tecrübesi, teknolojisi, Türkiye çapında yaygınlaşmış hizmet ağı ile ekonomik, hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunmak misyonumuzdur. Pttcell, KEP(Kayıtlı Elektronik Posta), Filateli (Kişisel Pul), Passolik, HGS, Ptt Altın, PTT Sigorta, tüm fatura ve kredi kartı tahsilatları, kredi işlemleri, Havale ve Posta Çeki işlemleri,Kargo/Kurye,Posta, Telgraf,E-imza satışı, E-devlet şifre işlemleri, Western Union ve birçok alanda ekonomik ve kaliteli hizmet için tüm Bafra halkını Ptt İşyerlerimize bekliyoruz" dedi.  


   NAMIK AZGIN   
     

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2015, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174