Bafra Musıki Cemiyeti’nden Teşekkür Ziyareti

Bafra Musiki Cemiyeti’nin organizasyonu ve Bafra Şiir Kulübü, geçtiğimiz günlerde düzenlenen 5. Neyzen Tevfik Kolaylı Bafra Şiir Şöleni’ne verdiği destekten dolayı Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Bafra Musıki Cemiyeti’nden Teşekkür Ziyareti
banner195

Bafra Musıki Cemiyeti Başkanı Namık Anarat, organizasyon heyeti adına şunları söyledi: “Yurt içi ve yurt dışından gelen misafirleri ilçemizde en iyi şekilde ağırlamamızda desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız teşekkür ediyorum. Başkanımız edebiyat ve kültür etkinliklerine, ilçemizi ve değerlerini tanıttığımız bu gibi organizasyonlarımıza her zaman destek vermiştir. En son gerçekleştirdiğimiz programda da her zaman yanımızda olarak her türlü desteği vermiştir. Bu anlamda kendisini ziyaret ederek teşekkür etmek istedik. Sağ olsun bizleri kabul etti. Bundan sonra da Başkanımızın bu gibi etkinliklerde her zaman yanımızda olacağını biliyoruz. Bu da bizi mutlu ediyor.” 

 

Belediye Başkanı Zihni Şahin ise “Organize heyetinin büyük gayretleri ile gerçekleştirdiği 5. Neyzen Tevfik Kolaylı Bafra Şiir Şöleni’nde ilçemizde 4 gün boyunca değerli davetlilerimizi hep birlikte en iyi şekilde ağırlamaya çalıştık. Hem Bafra’mızın önemli değerlerinden Şair Neyzen Tevfik Kolaylı’yı andık, hem de ilçemizin tanıtımına katkı sağladık. Bu gibi organizasyonlara destek vermeyi sürdüreceğiz. Bu anlamda Bafra Musıki Cemiyeti yönetim kuruluna ve organizasyon heyetini tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. Biz her zaman onların yanında olacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2016, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174