Köktaş'tan Teröre Karşı 'Birlik' Çağrısı

AK Parti Samsun Milletvekili ve Milletvekili Adayı Fuat Köktaş, "AK Parti 13 yılda inşa ettiği siyasî merkez ile hem istikrarın garantisi hem de Türkiye’nin değişim iradesinin taşıyıcı aktörüdür" dedi.

Köktaş'tan Teröre Karşı 'Birlik' Çağrısı

     AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 1 Kasım seçim çalışmalarına Tekkeköy ve Çarşamba İlçelerinde gerçekleştirdiği programlarla devam etti.
     Tekkeköy Düğün Salonu'nda düzenlenen program da, muhtarlar, mahalle başkanları, partinin kuruluşundan bugüne kadar değişik kademelerde görev yapmış teşkilat üyeleri, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve esnaflar ile biraraya gelen Milletvekili Köktaş, "Bütün şer odakları biraraya gelmiş, Türkiye'yi nasıl eski günlerine döndürürüz, nasıl karıştırırız diye dört bir yandan uğraşıyorlar. İnşallah 1 Kasım seçimlerinde istiklalimiz ve istikbalimiz için hep birlikte tek yumruk olarak bu şer odaklarına karşı gerekli cevabı vereceğiz" dedi.


     Ankara'da gerçekleşen terör saldırısı nedeniyle hala büyük üzüntü içinde olduklarını belirten Milletvekili Köktaş, "Yapılan saldırı Türkiye'nin birlik ve beraberliğini bozmaya yöneliktir. Çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybettiği ve yaralandığı menfur terör saldırısını bir kez daha şiddetle kınıyor, terörün her türlüsünü lanetliyorum. Terörün dili, dini, ırkı yok. Terör insanlığa yapılan bir suçtur. Terör insanlığın huzuruna kasteden bir olaydır. Terör saldırıları ile ülkemizde kaos, kargaşa çıkartmak isteyenlere karşı ülke olarak birlik, dayanışma içinde, omuz omuza, teröre topyekün karsı durmalıyız. Eli kanlı terör grupları asla amaçlarına ulaşamayacaklar. Haince, kalleşçe yapılan saldırılar ile ülkemizde birliğimizi bozmak isteyenler, milletçe birbirimize daha da kenetlendiğimizi görecekler. Terör saldırısı nedeniyle hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza bir kez daha Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum" diye konuştu.


      Milletvekili Köktaş daha sonra Tekkeköy ilçesinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Erçal Grup, Samsun Mutfak Soğutma, Domak, Seral, Emek Lastik ve Poelsan Plastik Sanayi'yi ziyaret ederek yöneticileri ve çalışanları ile biraraya geldi.


       Samsun'a ve ülkemize önemli istihdam ve katma değer sağlayan firmalara çalışmalarında başarılar dileyen Milletvekili Köktaş, kendilerine gösterilen sıcak ilgi ve alakadan ötürü de firma sahiplerine ve çalışanlarına teşekkür etti.


       Milletvekili Köktaş son olarak Çarşamba ilçesinde Damlataş, Yeni Karacalı, Yeni Karabahçe, Karabahçe, Ahubaba ve Çaltı mahallelerini ziyaret ederek hemşehrileri ile buluştu.


        Vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Milletvekili Köktaş, bugüne kadar yapılan hizmetleri birlikte yaptıklarını eksikliklerin olabileceğini, onları da yine milletin iktidarı AK Parti ile yine hep birlikte yapacaklarını söyleyerek, bilgi, birikim ve deneyimi ile Ankara'dan Samsun'a önemli hizmetler yapabilmek için gece gündüz demeden çalışacağını söyledi.


        Milletvekili Köktaş sözlerine şöyle devam etti: "Aziz milletimiz, geçtiğimiz 13 yıl içinde, ‘olmaz’ denilenlerin olduğuna, ‘hayal’ denilenlerin gerçekleştiğine bizzat şahit olmuştur. Yaşanan süreçte ülkemiz, biçimsel bir demokrasiden nitelikli bir demokrasiye, ekonomik krizlerden istikrarlı bir ekonomik yapıya doğru yürümüştür. Demokratikleşmenin derinleşmesi, ekonomimizin güçlenmesi için istikrarın devamına ihtiyaç vardır. O istikrarın ismi 13 yıldır hep AK Parti olmuştur. Çünkü AK Parti 13 yılda inşa ettiği siyasî merkez ile hem istikrarın garantisi hem de Türkiye’nin değişim iradesinin taşıyıcı aktörüdür." diyerek sözlerine son verdi.


       Gerçekleşen programlara Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy İlçe Başkanı Yusuf Güngör, Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan, İl Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Kara ve ilçe teşkilat üyeleri katıldı.


           NAMIK AZGIN  

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2015, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner151

banner174